A+ A A-

Trening personalny

Najistotniejsza ideą treningu personalnego jest zidentyfikowanie celów i potrzeb każdej osoby. Trenując w naszej akademii nie jesteś klientem trenującym według szablonowych schematów, stajesz się integralną częścią naszej społeczności , w której każdy ma kontakt z innymi członkami. Bodyshaping Academy to przede wszystkim praca według najnowocześniejszych trendów oraz metod treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych narzędzi.

 

 

Nasz trening jest to metodyczna forma maksymalnego wykorzystania czasu tak, aby w jednej jednostce treningowej zawrzeć najistotniejsze dla Ciebie elementy. Każde spotkanie to wyjątkowe wyzwanie dla trenera.

Jako prowadzący kursy instruktorskie i trenerskie, jak dotychczas wyszkoliłem ponad 350 instruktorów w Polsce. To na co najbardziej starałem się położyć nacisk, to właściwa metodyka nauczania ruchu. Jest ona niezmiernie ważna, biorąc pod uwagę fakt, iż każdy z nas jest integralną, odrębną jednostką, przez co nie istnieją schematy, które można zastosować do wszystkich.


Nauczymy Cię:

  • bezpieczeństwa podczas treningu, 
  • korygowania własnej sylwetki,
  • podstaw treningu siłowego i aerobowego,
  • głównych zasad odżywiania i suplementacji,
  • świadomego używania odpowiednich mięśni.

Z nami dostrzeżesz wartość psychologicznych aspektów motywacji. Każdy Twój cel, zarówno krótko, jak i długoterminowy - w należyty sposób zostanie zrealizowany.

Dzięki nam przerwiesz monotonię i poznasz różnorodne formy treningowe: 

  • trening sportowy (przygotowanie motoryczne zawodników poszczególnych dyscyplin sportowych), 
  • trening w terenie i różne formy atletyki terenowej,
  • trening sfery body & mind.


Bodyshaping Academy to motywacja, determinacja, SUKCES!

W naszej pracy staramy się przede wszystkim przekazać zasadę, w myśl której świadczoną usługę należy postrzegać jako przyczynę, a wynagrodzenie uznać za skutek działań. Wyjaśniamy w niej również, że wysokość zapłaty jest proporcjonalna do efektywności świadczonych usług. Nasza praca byłaby niekompletna bez kilku rad z ust ludzi, którzy wydźwignęli się z nizin i osiągnęli wymarzone, godne pozazdroszczenia sylwetki. Jeśli opiszesz nam swoje poglądy na temat najważniejszych potrzeb, które powinny pojawić się w umyśle osób trenujących w zamian za wynagrodzenie przekażemy Ci wymarzony….. Zdajemy sobie sprawę, że zajmuje Cię wiele spraw, proszę jednak pomyśl, że zmuszając się codziennie do krótkiego wysiłku jesteś w stanie w znaczący sposób poprawić swoje samopoczucie oraz jakość życia. Pomyśl ile zyskasz jeśli 10 minut dzienne spędzone przed telewizorem lub komputerem poświecisz na krótkie ćwiczenia fizyczne. Spójrz proszę przez pryzmat dobra jakie możesz uczynić dla swojego ciała i umysłu. Nasze porady mogą zdecydować o sukcesie lub porażce wielu wartościowych ludzi, którzy przeczytają te słowa uwierzą w nie i będą się nimi kierować.


Zdjęcia: www.monikaney.com

Odżywki, suplementy w KoxBox.pl

Kontakt z nami

Centrum Szkoleniowe Bodyshaping Academy
Łukasz Kabelis-Szostakowski
E-mail: bsacademy.pl@gmail.com
Nr telefonu: 505-083-114, 516-044-209
NIP 634-257-78-17  REGON: 241506840